Świętujemy

Boże Narodzenie oczywiście! :-)

A więc zaczęło się od wigilijnej mszy świętej w naszej nowicjackiej kaplicy. Wszyscy ojcowie i bracia z klasztoru zebrali się tłumnie wokół stołu pańskiego. Potem udaliśmy się na braterską wieczerzę wigilijną, na której nie zabrakło życzeń i tradycyjnych potraw a gromki śpiew kolęd rozległ się po całym klasztorze. Aby tradycji stało się zadość wspólnie z parafianami i gośćmi kolędowaliśmy także w kościele a o północy wzięliśmy udział w pasterce. Wspólne śpiewanie kolęd miało miejsce przez całe święta. Po mszy świętej o godz. 11 wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami zbieraliśmy się przy szopce i razem z chętnymi chwaliliśmy narodziny mesjasza. W przerwach między utworami dzieci brały udział w konkursach i co najważniejsze, zaglądały do szopki, w której mogły zobaczyć żywe króliki i owce :-)

Nie zabrakło nam także świeżego powietrza. Śnieg na Kalwarii dopisał więc postanowiliśmy wykorzystać wolny czas świąteczny i naturalne warunki okolicy aby pozjeżdżać na….. Zobaczcie sami.

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Wyświetleń: 419